Team leader noční směny

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Rudná u Prahy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

První rok úspěšně fungující start up (výrobní pobočka pro evropské zákazníky) stále roste, v době covidu-19 dokonce s velkým nárůstem zakázek, a proto hledá další další posily do svého týmu. Jedná se o čistou a moderně vybavenou polygrafickou výrobu, aktuálně fungující v počtu 110 lidí.

Hledáme vedoucího/í na noční směně (19h - 7h v režimu krátký/dlouhý týden), který/á bude v rámci směny zodpovídat za veškerý provoz a reportovat manažerovi výroby. Povedete operátory výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost vám může nabídnout velmi přátelské prostředí, kolektiv lidí, kde se všichni znají, věří si, mohou se navzájem na sebe spolehnout a všichni táhnou za jeden provaz. I když už rok vyrábí, pořád se řada věcí nastavuje a dolaďuje. Často se komunikuje s mateřskou společností v UK, protože prakticky každý proces se implementuje z centrály a ve spolupráci s ní. Společnost čeká další rozvoj. Ze stávajících benefitů: 25 dní dovolené, 2 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění, 120,- stravenky.

Informace o náboru

Pokud jste vedl/a jste malý tým lidí ve výrobě a nebojíte se mluvit anglicky, pak můžete být tím správným kandidátem/kou, kterého/ou hledáme.

Proto se nám ozvěte prostřednictvím reakce na tento inzerát nebo přímo telefonicky na +420 778 532 155. Obratem se vám ozvu a domluvíme se na dalším postupu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Tiskárna digitálního tisku

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

nezáleží

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

vedoucí týmu ve výrobě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme globální lídr v poskytování personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Naši profesionálové jsou vám k dispozici na 9 pobočkách a 15 inhouse pracovištích po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad HR Solutions s.r.o.
Jungmannova 15
110 00 Praha 1
http://www.randstad.cz

Kontakt

ID: 4026390  Datum zveřejnění: 28.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc