Optometrista/tka (HPP/zkrácený úvazek, Opava)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Opava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc- bonusy - zaměstnanecké slevy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte vzdělání v oblasti optometrie a rádi pracujete s lidmi, dejte nám o sobě vědět. Máte tak skvělou příležitost stát se součástí týmu globálního lídra v péči o zrak a poskytovatele služeb v oblasti oční optiky. Předchozí praxe není nutná, takže pokud jsi absolvent/ka velmi rádi tě také uvítáme!

co Vás čeká:
• vyšetřování zrakových funkcí klientů
• korekce očních refrakčních vad a aplikace kontaktních čoček
• stanovení příslušné dioptrické korekce
• doporučení individuálního zdravotního prostředku (brýle, čočky)
• vedení drobné administrativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• měsíční bonusová složka až 5.000 Kč/měsíc
• 22 dní dovolené
• zaměstnanecké slevy na zboží (dioptrické/sluneční brýle, kontaktní čočky)
• možnost Cafeterie a MutiSport karty
• podporu při dalším vzdělávání (školení, workshopy,...)
• kvalitní zaškolovací proces
• možnost kariérního postupu
• oční vyšetřovnu vybavenou nejnovějšími přístroji

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme součástí mezinárodní sítě, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě a působí v řadě zemí. V současnosti provozujeme 59 prosperujících prodejen oční optiky v celé České republice. Díky nejmodernějším technologiím, kterými disponujeme, můžeme svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu v oblasti sortimentu, ale také nabízených služeb a záruk.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání v oblasti optometrie (Bc. nebo Mgr.)
• uživatelskou znalost práce na PC
• ochotu se dále vzdělávat
• profesionální přístup k zákazníkům
• příjemné vystupování
• komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4027869  Datum zveřejnění: 1.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc