Strojní inženýr pro oddělení investic

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte v dnešní době opravdu jisté zaměstnání? Náš klient patří k nejstabilnějším firmám v Česku, žádná krize ho nikdy nepřipravila o zákazníky, které má po celém světě. Navíc má za sebou více než bohatou historii, obrovskou profesní expertízu většiny zaměstnanců, kteří často pro firmu pracují dlouhé roky.
Investiční oddělení hledá strojního inženýra, jehož hlavní náplní bude technická expertní konzultace při investičních plánech a projektech.
- zpracování technických podkladů pro určené investiční projekty ze strojního hlediska
- vyjádření k technickým nabídkám ve strojní části
- revize dodavatelských smluv z technického hlediska
- účast na výběrových řízeních
- spolupráce s manažery projektů, členy realizačních týmů, externími projektanty, dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- firemní zvýhodněné stravování
- příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
- zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po půl roce trvání pracovního poměru
- závodní rekreace a další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Tradiční chemický zpracovatelský provoz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství, Chemické inženýrství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Strojírenství či chemického inženýrství

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ v oboru strojírenství nebo chemické inženýrství
- AJ na technické úrovni - občasná komunikace se zahraničními dodavateli
- zkušenosti výrobních a zpracovatelských provozů
- zkušenosti ideálně z chemického, petrochemického, plynárenského, energetického provozu
- ideálně znalosti potrubních sestav, rotačních a statických strojů apod.
- schopnost pracovat v týmu
- schopnost prezentovat a argumentovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4029574  Datum zveřejnění: 4.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc