Zámečník/svářeč (HPP, pouze 1 směna, nástup Ihned)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Dyjákovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc- bonusy až 20%

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci na plný úvazek a rádi byste pracovali pouze ranní směnu? Máte platný svářečský průkaz -svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2? Jedná se o dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned. Pokud máte zájem, neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jednosměnný provoz 6:00 – 14:30 hod
- 25 dní dovolené
- prémiový bonus až 20 % (hodnocený na základě přístupu k práci a výsledků daného člověka)
- dotované stravování (výběr ze 2 jídel)
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- možnost dalšího růstu v rámci firmy
- možnost penzijního připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se primárně zabývá výrobou vypalovacích pecí a je jedním z předních výrobců těchto zařízení v Evropě. Její produktové portfolio tvoří vypalovací pece a stroje pro keramiku a sklo, jakož i sériové produkty a individuální zařízení v oblasti průmyslového tepelného zpracování vyrobená na zakázku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný svářečský průkaz (svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2)
- pečlivost a manuální zručnost
- chuť do práce a aktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4031488  Datum zveřejnění: 9.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc