Údržba strojů a zařízení - Domažlice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Domažlice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho prominentního klienta, společnost, která se zabývá výrobou zrcadel, hledáme do Domažlic vhodného kandidáta na pozici Údržbáře.
Práce na HPP, doba neurčitá.
Příjemné prostředí, fajn kolektiv a férové jednání!

Náplň práce:

- klasická údržba obráběcích strojů

co od vás očekáváme:

- SOU či SŠ obor - zámečník, mechanik, elektrikář
- Zájem o práci, dochvilnost, pečlivost
- Zkušenosti min. 1 rok
- Ochotu držet pohotovost
- Ochotu práce ve 2 směnném provozu

co vám nabídneme:

- HPP, doba neurčitá
- Práce ve 2 směnném provozu
- Stravenky, vánoční prémie

jak se přihlásit: Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď. Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost, která se zabývá výrobou zrcadel.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4032609  Datum zveřejnění: 25.6.2021