Vedoucí správy majetku ve výrobní společnosti

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní korporátní společnost hledáme energického a proaktivního kandidáta, který zastane funkci vedoucího správy majetku. Jste technický typ, máte zkušenosti na obdobné pozici a hledá kariérní výzvu?
Dejte nám o sobě vědět!

Co Vás čeká:
zajištění činností pro správu budov a areálů
výběr dodavatelů, služeb a zařízení
odpovědnost za evidenci, zabezpečení revizí a údržby majetku
vedení projektů ze svěřené oblasti
vedení legislativou požadované dokumentace
plánování a evidence spotřeby energií
zajištění evidence a likvidace odpadů
vedení týmu (1 - 2 osoby)
jednání s orgány státní správy

Co Vám nabízíme:
různorodou práci v korporátní společnosti
možnost seberealizace
adaptační program a možnost kariérního růstu
flexibilní pracovní dobu
týden dovolené navíc
balíček benefitů (Sodexo Cafeteria, firemní akce, zvýhodněné tarify, věrnostní a další odměny)

Co od Vás očekáváme:
vzdělání technického směru (SŠ/VŠ)
praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě
legislativní znalosti odpadového hospodářství a energetiky
dovednost prioritizace úkolů a požadavků
časovou flexibilitu
pozitivní myšlení
angličtina výhodou ne podmínkou
ŘP sk. B

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4036557  Datum zveřejnění: 21.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc