Operátor/ka výroby, náborový bonus 60 000 Kč, do kmene

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás práce ve výrobě? Baví vás elektro a vše kolem něj? Pak máme nabídku právě pro Vás a to přímo do kmene společnosti.

Co bude náplní Vaší práce?
- kompletace motorových dílů, testování elektromotorů, pájení apod.
- náplň práce se odvíjí od Vašich zkušeností

Co od Vás požadujeme:
- manuální přesnost a zručnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku
- výhodou je vzdělání v oboru strojním nebo elektro nebo pracovní zkušenost z výroby, ale nebojte se, není problém Vás vše naučit
- proto je pozice vhodná také pro absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity

-pokud máte zkušenosti s výrobou - mzda se může vyšplhat až na 28 000 Kč
- bonus po zkušební době 60 000 Kč
- čisté a nehlučné pracovní prostředí
- výbornou dostupnost, dopravu zdarma
- příspěvky na penzijní připojištění či sportovní aktivity
- dotované stravování – 25,- / oběd
- možnost převést až 2 SIM karty s výhodným tarifem
- bonus za doporučení nového kolegy 60.000 Kč
- možnost zvyšování kvalifikace (elektrokurzy, CNC kurzy)
- firemní společenské akce (Family day, Vánoční večírek)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Do společnosti vyrábějící motory pro zákazníky například z oblasti tisku, balírenství, zdravotnictví, energetiky či robotiky hledáme šikovné operátory.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4039150  Datum zveřejnění: 25.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc