Chemik/Chemička

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- strojové míchání chemických receptur
- průmyslové míchání a nanášení chemických směsí, přesné dávkování
- jedná se o práci ve středně velkém týmu
- pracovat budete na směny od 6:00 do 18:00 a od 18:00 do 6:00 (počet odpracovaných směn je 3-4 za týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- náborový bonus až 20 000 Kč
- týden dovolené navíc
- firemní kantýna a stravování
- stravenky v hodnotě 90 Kč (při nočních a víkendových směnách)
- cafeterie
- roční bonus
- příspěvek na dětskou rekreaci
- jednorázová odměna 250 Kč za každou odpracovanou sobotu, neděli nebo svátek
- + 50 % průměrné hodinové mzdy za práci v sobotu a v neděli

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- strojní/chemické vzdělání
- prokazatelná zkušenost a ochota pracovat ve směnném režimu
- zkušenosti s pravidly skladovaní a zpracování chemických substancí
- znalost zásad bezpečnosti práce s chemickými látkami
- znalosti zásad a principů kvality (audit výrobku, kontrola jakosti)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4042128  Datum zveřejnění: 12.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc