Personální manažer/ka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Náchod, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro českou výrobní automotive společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici personální manažer/ka. Výroba v několika závodech po ČR a jednom v zahraničí zahrnuje kompletaci mechatronických komponentů, výrobu kabelů, lisování plastových součástek i obrábění na CNC strojích.
Rádi byste uplatnili své zkušenosti z obdobné pozice? Domluvíte se anglicky a hledáte novou kariérní příležitost v oblasti řízení lidských zdrojů?

Dejte nám o sobě vědět!

Co Vás čeká:
vedení týmu personálního oddělení
tvorba a realizace personální politiky firmy včetně motivace, rozvoje, hodnocení a stabilizace
správa personálních procesů v souladu se standardem IATF 16949
tvorba strategie plánování a řízení lidských zdrojů
reportování, analýzy a vyhodnocování personálních ukazatelů
spolupráce s agenturami práce a dalšími externími partnery
tvorba personálního marketingu a směrnic

Co Vám můžeme nabídnou:
kariérní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti
pružnou pracovní dobu
širokou podporu v rámci zaškolení
možnost seberealizace v oblasti personalistiky
možnost jazykových kurzů
balíček benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, zvýhodněné volání a další)

Co od Vás očekáváme:
zkušenost v personální sféře na obdobné pozici
manažerské předpoklady, prezentační a komunikační dovednosti
znalost pracovního práva a obecně spojené legislativy
znalost normy IATF 16949 výhodou
kreativitu, touhu na sobě pracovat a dosahovat stanovených cílů
proaktivní přístup k práci
komunikativní znalost AJ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba součástek pro automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4046257  Datum zveřejnění: 14.3.2021