HR manažer/ka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost na pozici HR manažera a zároveň hledáte novou pracovní příležitost? Čtěte dále! Pro výrobní mezinárodní společnost aktuálně hledám kandidáta na danou pozici (m/ž). Jedná se o opravdovou výzvu nabízející různorodou pracovní náplň.
Společnost nacházející se nedaleko Ostravy má přibližně 160 zaměstnanců a pohybuje se zejména v oblasti strojírenství.
Nový HR Manager bude mít k dispozici pravou ruku, HR Asistenta/ku, pomáhající s administrativou/ náborem.

Jaká je náplň práce na pozici?
- vedení/ zodpovědnost za chod personálního oddělení
- nábor nových zaměstnanců (THP/ dělnické pozice); inzerce pozic
- řízení on-boarding procesu
- péče o zaměstnance, správa/nastavení benefitů
- tvorba směrnic v oblasti HR
- pravidelný reporting vedení společnosti
- správa ERP systému
- práce na HR projektech (nábor zaměstnanců ze zahraničí aj.)
- pravidelná komunikace s úřady, personálními agenturami
- odpovědnost za oblast H&S

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
- multisport kartu
- finanční bonusy nad rámec mzdy
- možnost seberealizace
- zvýhodněné mobilní telefonování
- nástup možný podle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací Vám sdělím telefonicky nebo při osobním setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost na pozici HRM z výrobní společnosti
- komunikativní angličtinu (min. úroveň B2)
- znalost ZP
- orientaci ve mzdové a pracovně - právní problematice
- zkušenost s ERP systémem (SAP, Helios, ABAS nebo RON výhodou)
- časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu
- uživatelskou znalost MS Excel

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4049549  Datum zveřejnění: 19.3.2021