Super práce ve výrobě, nástupní mzda až 34 000 Kč + ubytování!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ovčáry 280, Ovčáry, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba aut v jednom z těchto oddělení: Lisovna, Svařovna, Lakovna, Finální montáž, Kontrola kvality nebo Logistika.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-měsíční hrubá mzda až 34 000 Kč včetně 2 000 Kč v benefitech každý měsíc (využít je můžete na splácení hypotéky, leasingu auta, dopravu, dovolenou, lístky na koncerty, sport a desítky dalších možností)
-možnost zajištění ubytování
-práce v kmenovém stavu společnosti Toyota
-práce na 3 směny
-roční bonus minimálně 25 500 Kč
-nadstandardní závodní kantýna s obědy od 29 Kč a kavárnou
-peníze navíc ke svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu
-pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc
-rehabilitační centrum zdarma
-zaměstnanecký program na pronájem aut a zaměstnanecké slevy na koupi aut
-přímo před továrnou staví autobus MHD Kolín navazující na směny a vede k nám také cyklostezka z Kolína

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Toyota, která má výrobní halu v Kolíně ve Středčeském kraji, která se zaměřuje na kompletaci osobních automobilů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4053151  Datum zveřejnění: 27.4.2021