Montážní dělník/dělnice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-montáž a kontrola podsestav hydromotorů
-práce na 3 směny
-nutná alespoň uživatelská znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

-průměrná mzda 27 000 Kč
-individuální a skupinové bonusy (až 26%)
-náborový bonus 20 000 Kč
-72 Kč stravenky za noční a mimořádné směny
-práce na hlavní pracovní poměr
-výborná dostupnost
-důkladné zaškolení
-stabilní zaměstnání
-nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba hydraulických motorů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4054171  Datum zveřejnění: 25.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 500 Kč/měsíc