Finance Process Specialist

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším stěžejním úkolem bude provádět kontrolní testy interních procesů (ve smyslu projektu ICS) pro všechny relevantní procesy ve společnosti. Budete sledovat změny a pomáhat s aktualizací popisu procesů.Taky budete revidovat procesy - zejména z finanční stránky, ale i z oblasti prodeje, nákupu a dalších. Budete podporovat aktivity v rámci měsíčních a ročních závěrkových operací s ohledem na lokální a mezinárodní účetní standardy. Budete také provádět část těchto závěrkových operací (účtování, analýzy) v požadovaných lhůtách. Součástí vaší agendy bude pomoc s přípravou dat pro lokální finanční / kontrolní tým. Budete také pomáhat finančnímu a kontrolingovému týmu při analýzách, reportingu a rekonciliaci.Součástí této agendy jsou statistické přehledy na čtvrtletní a roční bázi. Budete také připravovat vstupy/výstupy z interního a externího auditu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

V naší společnosti vždy existují příležitosti „změnit svět“. Podpoříme plnění Vašich ambicí a naše rozmanité portfolio nabídne různé typy rozvoje kariéry směřující k hledání nových možností.
Také se můžete těšit na:

- fixní mzdu + bonusovou složku
- pestrý balíček benefitů ( 5 týdnů dovolené, stravenky, dny osobního volna, cafeterie, multisportka, příspěvek na AJ, penzijní připojištění a další)
- možnost home office
- přátelský tým
- kanceláře na Praze 4
- nástup květen/ červen

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Prestižní farmaceutická společnost s 350 letou historií působící ve 3 hlavních oblastech - Healthcare, Life Science a Performance Materials

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min SŠ ekonomického směru, VŠ výhodou
- AJ min. komunikativní B2
- Znalosti Českých účetních standardů
- Základní znalosti IFRS výhodou
- Vhodné pro absolventy VŠ s praxí při studiu nebo pro účastníky trainee programu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4054649  Datum zveřejnění: 30.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc