Specialista zákaznické kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s řešením reklamací ve výrobě? Hledáte novou příležitost, kde budete moct využívat také angličtinu? Dejte mi o sobě vědět!
Pro našeho klienta, stabilní strojírenskou společnost hledám šikovného kandidáta (m/ž) pro rozšíření stávajícího týmu.

Na pozici vás čeká:
- komunikace se zákazníky
- 8D reporty
- vystavování reklamačních protokolů
- práce s výkresovou dokumentací
- reporting vývoje reklamačních řízení
- komunikace s dalšími odděleními v rámci společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky v hodnotě 110,- CZK
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
- finanční bonusy nad rámec mzdy
- zvýhodněné mobilní telefonování
- multisport kartu
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací vám sdělím osobně nebo telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ technického zaměření
- předchozí zkušenost na obdobné pozici z výrobní společnosti (reklamace, 8D reporty)
- orientaci v technické/ výkresové dokumentaci
- AJ na komunikativní úrovni (min. úroveň B2)
- spolehlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4056653  Datum zveřejnění: 6.4.2021