Sales Representative - Západní Čechy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Karlovy Vary, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá autoopravárenstvím, hledám vhodného uchazeče na pozici Sales Representative - oblast Západní Čechy.

Máte zkušenosti s akvizicí a udržováním vztahů se stávajícími klienty?

Nemáte rádi stereotyp a jste zvyklý cestovat?

Máte zkušenosti z oblasti automotive nebo blízkých segmentů?

Pak čtěte dále:

Co budete mít na starosti:
- obchodní podpora svěřených zákazníků a rozvoj spolupráce s nimi - prezentace nových produktů
- vyhledávání nových zákazníků
- sledování práce konkurence vdaném regionu

co vám nabídneme:
- mzda dle zkušeností + motivační složka
- k výkonu práce: notebook, mobilní telefon, automobil i k soukromému užívání
- ostatní benefity: příspěvek na stravování, pitný režim, Kafetérie, 13plat, dovolená 5týdnů, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce, moderní a přátelské prostředí
- lokalita: západní Čechy

co od vás očekáváme:
- minimálně SŠ vzdělání
- komunikativnost, flexibilita, samostatnost
- ochota učit se novým věcem
- aktivní, inovativní a profesionální přístup
- týmový hráč
- dobrá znalost PC - MS Office aj.
- řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- zkušenosti z automotive a blízkých segmentů výhodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nabízí kompletní sortiment pro lakování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4069195  Datum zveřejnění: 25.6.2021