Pracovník/ce montáže - 2 i 3 směny, až 28.000,-

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci ve výrobě, která Vás bude bavit?

Nebaví Vás jen dokolečka balit a skládat, ale chcete se reálně podílet na výrobě?

Je pro Vás důležitý dobrý pracovní kolektiv a příjemné prostředí? Pak máme nabídku přímo pro Vás!

Obsazujeme nyní více volných míst: pracovník montáže, operátor expedice nebo i skladník,.. a směny si můžete vybrat.

Osobní schůzka spojená s prohlídkou výroby je samozřejmostí :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzdu až 28.000Kč
dostanete od nás stravenky, na jídlo můžete chodit do naší závodní kantýny přímo v budově
na odpočinek Vám dáme 25 dnů dovolené
nadstandardní příplatky. Třeba noční 20%, přesčas 35%, ...
zvýhodněné mobilní tarify, které můžete rozdat i v rodině
systém Cafeterie (který můžete využít v lékárně, na sporty, cestování či jiné aktivity)
příspěvek na penzijní připojištění 2% z hrubé mzdy
pravidelně sportovat můžete s kartou Active Pass
jistota a stabilní práce
místo výkonu práce Modřice, kam Vám z centra Brna dovezeme zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Montáž dílů určených pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

jakékoli předchozí zkušenosti z výrobní pozice nebo skladu
nechybí Vám manuální zručnost
umíte být samostatní, ale zároveň nemáte problém vyjít s ostatními členy týmu
jste fyzicky zdatní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4069551  Datum zveřejnění: 27.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc