Práce ve výrobě - až 29 800 Kč za měsíc! 13. plat !

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Průmyslová zóna Triangle 61, Velemyšleves, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 800 Kč/měsíc-13. mzda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do úspěšné mezinárodní firmy zaměřené na vývoj a výrobu kovových automobilových komponentů na Žatecku hledáme nové kolegy do výroby. Čeká vás až 29 800 Kč hrubého měsíčně, 13. plat a pět týdnů dovolené.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-základní mzda 21 800 Kč / měs.
-k tomu bonusovou složku až 4 000 Kč/ měs. už ve zkušební době
-dále dovednostní bonus až 3 000 Kč / měs.
-příspěvek na dopravu ve výši 1 000 Kč / měs.
-příplatky za přesčas 50%
-příspěvek na stravování v naší jídelně -1x za směnu plně hrazené jídlo
-25 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4069922  Datum zveřejnění: 27.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 800 Kč/měsíc