Seniorní technik měření - výrobková laboratoř

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nový Bydžov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Celosvětově rozšířená společnost s moderní a stabilní firemní kulturou s propracovanou vnitřní strukturou a mateřským sídlem ve Švýcarsku, která je specialistou ve výrobě pryžových dílů a zásobuje globální dodavatele prioritně automobilového systému, zdravotnické techniky, stavebnictví a spotřebního zboží. Hledá novou posilu na pozici Technika měření do výrobkové laboratoře.

Náplň práce

- provádění měření na výrobcích v souladu s požadavky kladenými na metody
měření
- zpracování zpráv o měření a jejich vyhodnocení
- ošetřování kontrolního a měřícího zařízení a péče o ně, udržování pořádku v
laboratoři
- příprava měřených vzorků, práce na soustruhu a brusce
- tvorba měřících programů na CNC měřidlech, zpracování pracovních postupů
- vedení malého kolektivu techniků – O, N směna

Zaměstnanecké výhody, benefity

příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
5 týdnů dovolené
stravenky
závodní stravování
příspěvek na penzijní připojištění
roční bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ s maturitou – ideálně strojírenské vzdělání
- AJ – základní znalost
- znalost práce na PC a rychlá orientace při -
zaškolování nových SW
- dobrá znalost produktů MS Office
- výborná znalost čtení technických výkresů, včetně - potřebné orientace v prostorových rovinách, -
znalost geometrických útvarů
- orientace v deskriptivní geometrii
- základní znalosti statistických metod - (Shewhartovy regulační diagramy), problematika
SPC
- otevřené a pozitivní jednání
- schopnost pracovat v týmu i samostatně a
přijímat zodpovědnost za provedenou práci
- ochotu práce ve 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4070112  Datum zveřejnění: 10.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc