Montážní dělník - navýšení mzdy o 3.100 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
U Kodetky 1810, Dobříš, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 900 - 37 400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální práce na lince v časovém taktu
- práce ve třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE KLIENTA!

-Nástupní mzda až 30 900 Kč.
-Maximální mzda až 37 400 Kč.
-Možnost navýšení mzdy až dvakrát za rok.
- odměna 15 000 - 30 000 Kč za doporučení kamaráda
- možnost interní školy sváření pro začátečníky
- svozová autobusová doprava ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha Smíchov a Modřany
- 5 týdnů dovolené – celozávodní dovolená v létě a o Vánocích
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % hrubé mzdy
- závodní stravování – 6 druhů jídel, hotovka za 22 Kč a polévka za 8 Kč
- stravenky v hodnotě 70 Kč
- výhodnější tarify na volání i pro členy rodiny
- firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Bobcat, který v roce 2018 oslavil 60. výročí od zahájení výroby prvního smykem řízeného nakladače na světě modelem Bobcat M400. Špičkové produkty, silná podpora a zázemí výrobce přímo v České republice jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na pozici výhodou, ale šikovné kandidáty zaškolíme
- samostatnost, spolehlivost a pečlivost
- fyzická zdatnost
- chuť do práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4070502  Datum zveřejnění: 28.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 900 Kč/měsíc