Fajn práce v rodinné firmě, zkrácená pracovní doba (Dělník)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Zbraslavice, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 25 000 Kč/měsícmzda po zaučení 22 000 Kč až 25 000 Kč / měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro společnost, která si Váží svých zaměstnanců?

Nabízíme skvělou pracovní příležitost přímo do výroby pro všechny bez ohledu na dosavadní zkušenosti. Pozice je přímo do kmenového stavu našeho klienta, který se zabývá zpracováním materiálů a komponentů na díly vnitřního vybavení vozidel, strojů a čalounění sedacího nábytku s maximální bezpečností, vysokou kvalitou a minimálními dopady na životní prostředí .

Budete součástí firmy s rodinnou atmosférou a lidským přístupem.

co vám nabídneme:
mzda 22 000Kč až 25 000Kč, dle pozice
navýšení mzdy po zkušební době
zodpovědnou práci v prosperující společnosti
zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod / den
22 dnů dovolené + 2 dny Sick Days navíc
měsíční a roční bonusy
možnost závodního stravování (40Kč/den)
příspěvek na dopravu
příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce
příplatky za víkend 25%

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracovní doba na 7,5 hod. / denně, 22 dnů dovolené + 2 dny Sick Days navíc, měsíční a roční bonusy, závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Klient, který se zabývá zpracováním materiálů a komponentů na díly vnitřního vybavení vozidel, strojů a čalounění sedacího nábytku s maximální bezpečností, vysokou kvalitou a minimálními dopady na životní prostředí .

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Manuální zručnost - Pokročilý
Šití - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4071898  Datum zveřejnění: 29.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc