Reagujte bez životopisu

Řidič/ka sk. C+E - Plzeň

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
160 Kč/hod.- bonusy a prémie (až 20 000 Kč ročně) - příspěvek na penzijní a životní pojištění (vždy 500 Kč)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste za volantem jako doma? Baví Vás řízení a chtěli byste si touto profesí vydělávat? Staňte se řidičem pro zavedenou a stabilní společnost na českém trhu a mějte radost ze své práce.

Co je součástí pracovní náplně:

- řízení vozidla a s tím spojené nakládky a vykládky
- trocha té administrativy - vedení a kontrola záznamů o vozidle
- koordinace posádky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup možný ihned
- 4 týdny placené dovolené
- dva dny zdravotního volna
- zajímavé bonusy a prémie (až 20 000 Kč ročně)
- příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)
- příspěvek na penzijní a životní pojištění (vždy 500 Kč)
- pevná pracovní doba, případné přesčasy jsou řádně proplaceny
- pomoc při rozšiřování řidičského průkazu
- silniční koráby značky Mercedes

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Odpadové hospodářství

Firma se zabývá od odpadového hospodářství až po facility management.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4072460  Datum zveřejnění: 30.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 160 Kč/hod.