Stavbyvedoucí- Vedoucí projektu- jihomoravský kraj

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici stavbyvedoucí.

Jedná se o střední firmu s tradicí již 20 let.

Hledáme kandidáty kteří mají zkušenosti s pozemními stavbami, jejich koordinací a jsou ochotni cestovat v rámci Jihomoravského kraje.

Vaší náplní práce bude:

- koordinace a řízení stavebních prací v rámci jihomoravského kraje

- rozdělování a kontrola práce pracovního týmu

- kontrola materiálu, provedených prací a dodržování technologických postupů

- přebírání a předávání staveniště

- tvorba harmonogramů a jejich plnění

- komunikace s investorem a dodavateli stavby

- evidence příslušných dokladů a vedení stavební dokumentace

- dodržování BOZP a PO a ekonomických parametrů stavby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové ohodnocení a výkonnostní odměny

-zakázky v dojezdové vzdálenosti 60 km

- automobil i k soukromým účelům

- pět týdnů dovolené

-příspěvek na stravování nebo cestovní náhrady

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- středoškolské/vysokoškolské vzdělání stavebního směru

- zkušenosti s vedením a řízením pozemních staveb a pracovního týmu

- autorizace v oboru

- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4080057  Datum zveřejnění: 4.5.2022