Reagujte bez životopisu

Obsluha strojů až 30 500, nástup do kmene,28 dní volna, valašské meziříčí

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte praxi ve strojírenství, mechanice, elektrotechnice? Nebo jste absolvent podobného oboru? Pak hledáme právě vás! Nehledáme mistra v seřizování strojů, ale týmového hráče, který se nebojí sám přiložit ruku k dílu a ve spolupráci s ostatními zařídí plynulý chod výroby balících linek.

Náplní Vaší práce bude:

obsluha a údržba strojů balících linek
seřizování strojů, nastavení a kontrola výrobních parametrů

co od vás očekáváme
praxi v elektrotechnické výrobě na obdobné pozici nebo vzdělání v oboru
ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, krátký - dlouhý týden)
znalost práce na PC
chuť se zdokonalovat v oboru
spolehlivost, pečlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

smlouvu přímo do kmene ve stabilní společnosti
nástupní mzdu až 30 500 Kč za měsíc v hrubém (s příplatky a ohodnocením)
příspěvky na sport, kulturu a volný čas ve výši min. 7.000 Kč za rok
týden dovolené navíc = 5 týdnů dovolené
3 x zdravotní volno ( Sick day ) za rok
stravenky nebo závodní stravování
zvýhodněné tarify (volání i data)
čtvrtletně výrobky společnosti
podpora v nemoci
příspěvek na penzijní připojištění
životní pojištění na 12 násobek mzdy
odměny při pracovním jubileu
občerstvení na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost má ve svém vlastnictví širokou paletu velmi známých značek, které zaujímají vedoucí pozice na klíčových trzích v potravinářské oblasti.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4087071  Datum zveřejnění: 21.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc