Cybersecurity Analyst (junior)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Události u nás i ve světě ukazují, že otázka kybernetické bezpečnosti nepředstavuje pouze další „buzzword“, nýbrž problém digitalizované společnosti. Zajímáte se o kybernetickou bezpečnost a angličtinu ovládáte na komunikativní úrovni? Chcete být součástí našeho bratislavského SOC (Security Operations Center) týmu, který sleduje nejnovější trendy v kybernetické bezpečnosti a využívá nejnovější technologie a nástroje dostupné na trhu? Skvělé, pak nám o sobě určitě dejte vědět!

co bude náplní práce:
• analýza, třídění a náprava bezpečnostních incidentů v rámci definovaných SLA
• tvorba a poskytování podrobných zpráv, analýz a reportů v souladu s technickou dokumentací
• práce na menších agilních projektech, ale také na velkých projektech napříč celou společností
• zajištění bezpečnostní podpory 24/7 (práce na směny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• příspěvek na stravování
• Flexi benefit - dárkové poukázky
• jazykové vzdělávání
• dny osobního volna
• příspěvek v rámci interního firemního programu pro zaměstnance
• doplňkové důchodové spoření
• příspěvek na významné osobní událost (svatba, narození dítěte atd.)
• příspěvek pro rodiče s dětmi (v rámci povinné školní docházky)
• nadstandardní lékařská péče

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

A career at our company is an ongoing journey of discovery: our 58,000 people are shaping how the world lives, works, and plays through next-generation advancements in Healthcare, Life Science, and Electronics.

We are dedicated to being the trusted supplier of high-tech materials, services, and specialty chemicals for the electronics, automotive, and cosmetics industries.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání v oboru kybernetické bezpečnosti, informatiky nebo souvisejícího studijního oboru
• znalost analýzy emailových hrozeb
• znalost počítačových sítí a běžných protokolů: TCP / IP, UDP, DNS, FTP, SSH, SSL / TLS, HTTP atd.
• komunikativní úroveň angličtiny (ideálně B2 a vyšší)
• spolupráci v rámci našeho bratislavského týmu

...a velkou výhodou pro nás bude pokud máte:
• zkušenost s nástroji SIEM a SOAR
• znalost Cloud Security (Azure, AWS, MS Office 365).
• zkušenosti s řešeními EDR
• některé další certifikace (certifikace GIAC DFIR, OSCP, CEH)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4094725  Datum zveřejnění: 2.6.2021