Security Analyst (Bratislava)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsíc15% roční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní farmaceutickou společnost, která se zabývá výrobou, vývojem a výzkumem v oblasti léčiv, laboratorních materiálů, technologií a služeb pro výzkum, hledáme zkušeného kandidáta do security týmu v Bratislavě. Budete provádět bezpečnostní opatření k ochraně aplikací organizace, řídit nápravu rizik souvisejících se zabezpečením a podporovat iniciativy v oblasti kybernetické bezpečnosti prostřednictvím prediktivní i reaktivní analýzy.

co bude náplní Vaší práce:
- spolupracovat s vývojovými a provozními týmy na zajištění životního cyklu
vývoje a provozu z pohledu bezpečnosti
- spolupracovat s dalšími členy security týmu na navrhování nástrojů a procesů,
které podporují DevOps přístup ke komunikaci a spolupráci
- spolupracovat s dalšími členy svého týmu na vyšetřování a vytváření procesů a
metodik pro zabezpečení cloudové infrastruktury a aplikací
- provádět posouzení zranitelnosti systémů a aplikací
- podporovat tým penetračních testerů
- analyzovat cloudová bezpečnostní upozornění
- vytvořit nové alerty a udržovat a zlepšovat stávající

co od vás očekáváme
- VŠ vzdělání technického zaměření
- relevantní praxi z oblasti IT systémů a security
- znalost webových a síťových protokolů
- zkušenosti s vytvářením a udržováním bezpečnostních zásad a standardů
- praktická znalost osvědčených postupů a standardů, např.: ISO27001, ISO27002,
PCI-DSS
- zkušenosti s prostředím cloudu
- velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- schopnost pracovat samostatně i jako člen týmu
- velmi dobré analytické myšlení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí mezinárodní, stabilní společnosti
- flexibilitu: 2-3 dny kancelář/zbytek HO
- možnost kariérního i odborného růstu
- 4 týdny dovolené + 3 dny Personal days
- plně hrazené stravování
- příspěvky: Lifestyle Benefits 120 EUR/rok, penzijní připojištění 3% z brutto mzdy,
jazykové vzdělávání 330 EUR/rok, dárkové poukázky Flexi benefit 260 Eur/rok a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

mezinárodní farmaceutická společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

security analyst, security specialist, penetrační tester

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4102947  Datum zveřejnění: 15.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc