Technolog broušení s AJ/ NJ

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nezalekli jste se titulku? Dokážete se domluvit anglicky nebo německy? Zároveň máte zkušenost na pozici technologa ze strojírenské společnosti? Čtěte dále!

Pro našeho klienta, stabilní strojírenskou společnost, hledám šikovného kolegu (m/ž) na danou pozici.

Nový kolega bude mít na starost technologický vývoj broušení, poradí občas kolegům z oddělení obchodu/ výroby a bude jim technickou podporou. Dále převezme zodpovědnost za technickou dokumentaci (tvorba + udržování) a zároveň bude předávat své zkušenosti dalším kolegům formou technologických školení.

Zodpovídat se poté bude přímo řediteli výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky v hodnotě 110,- CZK (stravenkový paušál)
- 4 týdny dovolené
- příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
- finanční bonusy (vánoční, měsíční)
- multisport karta
- možnost seberealizace
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací vám sdělím osobně nebo telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání technického směru (strojírenství výhodou)
- předchozí praxi na obdobné pozici (technolog)
- znalost technologických postupů výroby ozubených kol
- schopnost čtení technické dokumentace
- komunikativní AJ nebo NJ (minimálně úroveň B1)
- samostatnost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme globální lídr a dvojka na českém trhu poskytovatelů personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Naši profesionálové jsou vám k dispozici na 9 pobočkách a 15 inhouse pracovištích po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 4108641  Datum zveřejnění: 23.7.2021