Seřizovač (super benefity)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Za Žoskou 1040, Nymburk, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/měsíc- 13. a 14. plat - docházkový bonus 750 Kč/měsíčně - příspěvek na dopravu až 1700/měsíčně - obědy za 23 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do moderního závodu poblíž Nymburku hledáme seřizovače a seřizovačky. Dobrá parta, hezké prostředí, fajn peníze a krásné bonusy, to vše můžete mít v závodě se 60 letou tradicí. Vyrábí se především plastové díly pro automobilový průmysl a to jak tuzemský tak zahraniční. Náplní práce je:

- diagnostika a odstraňování závad řídicích systémů na robotickém pracovišti
- zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobního zařízení
- pravidelná prohlídka a oprava dle plánu údržby
- diagnostika a včasné odstranění závad

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup do kmene
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- smlouvu na dobu neurčitou
- finanční ohodnocení odpovídající regionu a vykonávané práci
- 13. a 14. plat
- 5 týdnů dovolené
- docházkový bonus 750 Kč/měsíčně
- příspěvek na dopravu až 1700/měsíčně
- obědy za 23 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Plastové komponenty do aut.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- OU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky nebo strojní
- praxi na obdobné pozici
- zkušenosti s diagnostikou elektronických systémů
- znalost čtení elektrodokumentace a základní znalost programování řídicích systémů
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4122779  Datum zveřejnění: 14.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc