Manažer zakázek

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hranice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, který se pohybuje v oblasti automatizace a je součástí švýcarského koncernu, hledáme nového šikovného kolegu (m/ž) s vysokým pracovním nasazením pro oblast řízení zakázek. Mezi produkty patří například výrobní linky pro automobilový průmysl nebo klíčové komponenty ve vysokorychlostních vlacích.

Na pozici vás čeká:
- management zakázek výroby průmyslových rozvaděčů (cca 10 zakázek měsíčně souběžně)
- řízení celého procesu realizace zakázky (v délce cca 6-8 týdnů od obdržení zakázky po její expedici)
- zodpovědnost za spokojenost zákazníka
- aktivní komunikace se zákazníky telefonicky či osobně (ČJ, AJ/NJ)
- sledování a vyhodnocování realizace svěřených zakázek po ekonomické stránce
- zpracování cenových nabídek zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- obědy zcela zdarma
- dojezdový příspěvek
- jistotu stabilního zaměstnání
- firemní akce
- dárek k narozeninám či pracovnímu jubileu
- výhodné firemní mobilní tarify

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Více informací vám sdělím telefonicky nebo při osobním setkání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání elektro, příp. strojní
- komunikativní úroveň AJ nebo NJ
- uživatelskou znalost práce na PC
- proaktivitu a nápaditost
- chuť se dále rozvíjet
- znalost SAP výhodou
- týmovost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4123043  Datum zveřejnění: 15.7.2021