Inženýr kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti se zákaznickou kvalitou? Anglický jazyk pro Vás není překážkou? Je Vám blízký automobilový průmysl?
Pak máme příležitost právě pro vás!

Na starosti budete mít:
- komunikaci se zákazníkem i s výrobním oddělením
- zodpovědnost za vedení daných projektů v oblasti kvality
- trvalé zlepšování procesů
- tvorba dokumentace systému řízení jakosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dnů dovolené
- měsíční/ roční prémie
- notebook, telefon
- závodní stravování
- firemní akce
- penzijní připojištění
- profesní růst
- pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Více informací vám sdělím osobně nebo telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání (elektrotechnické vzdělání velkou výhodou)
- komunikativní znalost AJ - podmínkou (slovem i písmem)
- znalost nástrojů kvality (PPAP, 8D report, APQP aj.)
- schopnost pracovat pod tlakem, loajálnost, práce v týmu i samostatně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4127124  Datum zveřejnění: 21.7.2021