Mzdová účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Opava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/ dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost se zpracováním mezd? Hledáte stabilní společnost, která svým zaměstnancům dává jistotu práce? Dejte mi o sobě vědět!
Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, hledám nového šikovného kolegu (m/ž), který doplní stávající tým.

Na pozici vás čeká:
- zodpovědnost za zpracování mezd
- komunikace s úřady, účast při jejich kontrolách
- měsíční/ roční závěrky, zúčtovaní daní
- komunikace se zaměstnanci, mzdová administrativa
- reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- bonusy ke mzdě
- závodní stravování
- telefon, notebook
- příspěvek na penzijní/ životní pojištění
- příspěvek na sport/ vzdělávání/ kulturu
- flexibilní pracovní doba
- možnost nástupu ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací vám sdělím telefonicky nebo při osobním setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenost na obdobné pozici podmínkou (3+ let zkušeností)
- zkušenost s ERP systémem
- znalost pracovně-právní legislativy
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook aj.)
- časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4133348  Datum zveřejnění: 1.8.2021