Mistr výroby/ Vedoucí elektromechanik/čka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- evidence činnosti údržby do předepsaných formulářů
- zodpovědnost za přidělené úkoly a svěřené zaměstnance
- spoluzodpovědnost za strojní dostupnost
- evidence veškerých náhradních dílů odebraných ze skladu
- dodržování a dohled při dodržení kvality a bezpečnosti práce
- řízení podle principu 5S

Zaměstnanecké výhody, benefity

- seberealizace a samostatná práce zaměřená na hledání řešení
- mnohotvárná činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou
- důkladné zaškolení a průběžné vzdělávání
- příspěvek na penzijní pojištění
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 120 korun
- příjemná firemní kultura
- závod založený na otevřenosti a uznání hodnot
- moderní vybavení a zavádění nové strojní techniky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která je hlavním hráčem v oblasti výroby brzdových kotoučů, hledá do svého výrobního týmu posilu v oblasti elektromechaniky. Co od Vás budeme potřebovat? Bezpodmínečně vyhlášku 50/78 - §8 ( pracovníci pro řízení činnosti prováděné dodavatelským způsobem a pracovníci pro řízení provozu), anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost ISO norem a zkušenosti s vedení svěřeného týmu. Co od nás budete mít na oplátku? Stabilní zaměstnání a svěřenou důvěru, možný pracovní postup, komunikace a sdílení informací s kolegy po celém světe a mnoho dalších výhod. Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platná vyhláška 50/78 Sb. - §8
- orientace v slaboproudu a silnoproudu
- orientace v elektrických rozvaděčích
- odpovědnost za sebe a tým
- samostatnost při rozhodování
- schopnost řešení problémů
- ochota učit se nové věci
- povědomí o normě ISO IATF 16949 a 14001 - se - zaměřením na údržbu (výhodou)
- schopnost práce v nepřetržitém provozu
- fyzická zdatnost (manipulace s břemeny)
- zdravotní způsobilost pracovat v prašném a - hlučném prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4139452  Datum zveřejnění: 20.10.2021