Sales representative (Praha, aktivní AJ)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc- velmi zajímavé kvartální bonusy, které nejsou omezené

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod a čekali jste na tu správnou příležitost? Máme ji! Do českého obchodního týmu v rámci mezinárodní přepravní společnosti hledáme obchodníka/ci tělem i duší pro Prahu. Hlavní náplní budou obchodní schůzky u nových i stávajících klientů a prodej služeb na základě jejich aktuálních potřeb. Skvělá zpráva je, že Vaše bonusy nejsou omezené žádným finančním stropem - takže vše záleží na Vaší šikovnosti a úspěchu!

Vaší každodenní pracovní náplní bude:
- péče o stávající klienty B2B a také získávání nových klientů ve svěřeném regionu
- vedení obchodních jednání s manažery a řediteli společností
- zodpovědnost za plnění obchodního plánu
- tvorba nabídek, vyjednávání a také pravidelný reporting Vašemu District managerovi
- spolupráce při řešení reklamací a plateb s ostatními kolegy napříč společností

...to vše jako kombinace práce v terénu + osobních schůzek u klientů + home office + práce z kanceláře v Praze

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní mzdu + atraktivní kvartální bonusy - unlimited
- služební auto i k soukromým účelům
- caffeteria
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- multisportka, stravenky
- jazykové vzdělávání
- zvýhodněný tarif mobilního operátora (pro více čísel - možnost využít v rodině)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jsme mezinárodní přepravní společnost, v Evropě spojujeme lidi a příležitosti více než 35 let. Zákazníkům nabízíme výhody přístupu k největším expresním přepravním aeroliniím a bezkonkurenční pozemní přepravní síti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- ideálně 3 - 5 let zkušeností na pozici obchodního zástupce/sales representative (B2B)
- vynikající obchodní dovednosti a chuť prodávat
- analytické schopnosti, logické myšlení, zodpovědný a pečlivý přístup
- komunikativní úroveň AJ (min.B2) - na interní komunikaci s centrálou v zahraničí, školení a 2. kolo pohovoru bude také v angličtině
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- bydliště v regionu (Praha a okolí)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4152585  Datum zveřejnění: 31.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc