Operátor kvality - Plzeň

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost, která dodává díly do automobilového odvětví, hledáme kandidáta/ku na pozici Operátor kvality.

Co bude tvým úkolem?

-Dodržováním požadavků systému kvality
-Spolupráce na snižování počtu neshodných výrobků
-Výstupní kontrola
-Práce podle plánů kontroly kvality
-Měření produktu

co od vás očekáváme:

-Zkušeností na obdobné pozici z automobilového prostředí či plastů
-Znalostí metod Kaisen a 5S-Flexibilita
- práce ve 3 směnném provozu, 1. měsíc pouze ranní směna
-SOŠ či SŠ ideálně technického zaměření (není však podmínkou)

co vám nabídneme:

-Zázemí stabilní společnosti
-Smlouva na dobu neurčitou
-Férové jednání
-Závodní stravování výběr z několika jídel
-Lokalita: Plzeň

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která dodává díly do automobilového odvětví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4161927  Datum zveřejnění: 14.9.2021