Regional Sales Manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplň práce:
- Kandidát bude zodpovědný za správu současných zákazníků
portfolia společnosti, zejména v západním regionu České republiky
- Intenzivní rozvoj nových prodejních příležitostí / podniků.
Kdo budou hlavní zákazníci? - Hlavními zákazníky budou obecní společnosti, distributoři
zařízení na sběr odpadu, jako např. jako nákladní automobily a kontejnery a společnosti
zabývající se sběrem odpadu.

Komu bude reportovat? - Sales Director for Eastern Europe and Sales Manager CzR and
SK ( obchodnímu řediteli pro východní Evropu a obchodnímu manažerovi pro ČR + SK)
Lokalita: cestování v západní části ČR + + některé cestování po celé České republice
Republice (podpora Sales Manager CzR a SK v probíhajících projektech).

Profil kandidáta:
- Kandidát s osvědčenou praxí v prodeji alespoň 3* let
- Prodejně orientovaná mentalita, analytická kapacita a velká samostatnost.
Předchozí zkušenosti v oblasti zařízení pro sběr odpadu nebo služby sběru odpadu
budou považovány za plus
- Je nutná komunikativní úroveň angličtiny (případně můžeme zvážit možnost polský
jazyk pro případ, že by angličtina byla problematická).
- SŠ/VŠ - technické zaměření - výhodou

Benefity:
- smlouva na dobu neurčitou, 3 měsíce zkušební doba
- auto, pokrytí služebních nákladů, telefon, plat 60 - 80 000 Kč včetně bonusů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Odpadové hospodářství

Nadnárodní společnost, třetí největší evropská společnost ve svém oboru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4168752  Datum zveřejnění: 24.9.2021