Operátor-mechanik-náborový příspěvek 20000 Kč,3. směnný provoz

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
od 25.10.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc- Příplatek za noční směnu 1000 Kč - Příspěvek na dopravu na 15 km max. 1000 Kč/za měsíc dle odpracovaných směn - Motivační bonusy za víkendy - Příspěvek na stravování - závodní kantýna - Penzijní připojištění

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem o  práci v oboru potravinářství ?  Hledáme přímo Vás.
V naší výrobě pracujeme na automatických a poloautomatických výrobních linkách.
Hlavním úkolem je dodržování kvality, hygieny a zajištění zabalení výrobků v požadovaném množství do obalů, vybraných zákazníkem.
Nabízíme Vám práci přímo do kmene, náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč při nástupu do 31.12.2021.

Co bude obsahem Vaší práce:
- Obsluha balících strojů, včetně zodpovědnosti za správné nastavení a
seřízení balících strojů
- Výměna balících fólií, kartonů a jiného příslušenství
- Spolupráce s kolegy na údržbě výrobních linek a při změnách
výrobních dávek
- Kontrola výrobků
- Odpovědnost za kvalitu odvedené práce, výkon a plnění předepsaných
standardů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Nástupní mzdu - 26000 Kč/měsíc (130 Kč/hod.+ 18% prémie)
- Příplatek za noční směnu 1000 Kč
- Příspěvek na dopravu na 15 km max. 1000 Kč/za měsíc dle
odpracovaných směn
- Motivační bonusy za víkendy, příspěvek na stravování - závodní
kantýna , 25 dnů dovolené, penzijní připojištění

Motivační mzdu, finanční růst po zaučení a další růst po získání dalších dovedností - 25000 -  30000 Kč/měsíc

Očekáváme:
- Manuální zručnost, technické myšlení, cit pro techniku
- Dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pečlivost
- Chuť a ochota učit se nové věci
- Vhodné i pro absolventy
- Upřednostňujeme vzdělání v technickém oboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Balení potravinářských výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Potravinářství - výroba

Ostatní znalosti

znalost práce na PC - Základy
VZV - výhodou - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4172976  Datum zveřejnění: 4.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc