Project Leader

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost, se kterou spolupracujeme, vymýšlí a vyrábí vysoce kreativní produkty, formou komplexních zákaznických instalací.
Je lídrem na světovém trhu od USA po Čínu.
Většina produktů se vyrábí v Česku, a odtud se vyvážejí a instalují po celém světě.
Část vývoje a designu je také v Česku a aktuálně se zde buduje další samostatný tým pro jednu z produktových řad.
Staňte se součástí společnosti, kde se vymýšlí a vyrábí originální, kreativní a užitečná řešení, které používají děti i dospělí po celém světe.

Koho nyní hledáme, aby pomohl realizovat jejich sny a co přesně bude vaší prací?

Budete pracovat v oddělení, které je zodpovědné za vývoj herních konstrukcí na zakázku.
Hlavním úkolem bude koordinace a podpora inženýrského týmu s ohledem na dodací lhůty, cíle organizace, výrobní a dodavatelské kapacity.

Hlavními úkoly budou:

spolupráce s projektovými manažery a vedoucími týmů při vytváření cílů týmu a delegování úkolů na příslušné členy týmu.
vypracovávání harmonogramů týmu
zodpovídání za časový harmonogram projektů
pravidelné podávání zpráv vedení společnosti
průběžné zlepšování procesů
udržování komunikace za účelem poskytování aktualizací, změn úkolů a harmonogramů
komunikace s ostatními odděleními za účelem zachování pracovního postupu

Zaměstnanecké výhody, benefity

moderní pracovní prostředí
komunikaci s kolegy z dalších zemí
renomovanou značku za zády
opravdu širokou škálu různých benefitů
Váš budoucí zaměstnavatel udělá vše pro to, abyste se mezi nimi cítil/a co nejlépe a mohl/a odvádět ty nejlepší výsledky, na které budete pyšný/á.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vysokoškolské vzdělání technického směru
minimálně 2 roky praxe na pozici project leading/managing
výborná znalost českého a anglického jazyka
zkušenosti s programem Solidworks jsou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4180146  Datum zveřejnění: 11.10.2021