Obchodní zástupce 45 000 + bonusy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Co nejdříve, ale je možné počkat
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícnad rámec mzdy pololetní bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod a především práce v terénu? Přijde Vám zajímavá oblast léčiv a lékarenských produktů? Domluvíte se anglicky? Farmaceutická mezinárodní firma hledá obchodního zástupce pro celou Moravu.

péče o vztahy se současnými zákazníky a akvizice nových zákazníků v oblasti léčiv
nákup léčiv podle daných kritérií
práce v terénu po celé Moravě
komunikace a koordinace nákupních plánů s centrálou
reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

45 000 Kč
pololetní bonusy
služební auto i k soukromým účelům
25 dní dovolené
3 sick days
práce v terénu/home office
flexibilní pracovní doba
notebook a telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Farmaceutická mezinárodní firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

angličtina na úrovni B1-B2 - převážně emailová komunikace s centrálou a reporting
znalost Excelu
řidičský průkaz
obchodní duch - komunikace na dobré úrovni, cílevědomost a vytrvalost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4183850  Datum zveřejnění: 3.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc