Reagujte bez životopisu

Pracovník kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nová Hospoda, Bor, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
20.10.2021
Mzdové podmínky (brutto)
154 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kontrola přípravy a kvality materiálu na balení
- kontrola správnosti hotových produktů
- provádění testů
- analýzy nedostatků
- zadávání dat do systému a práce se systémem
- práce na 2 směny (5.45 - 14.00, 14.00 - 22.15)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 137,14,-/hod
- 16,46,-/hod docházkový bonus
- po ZD výkonnostní bonus
- 2.500,- poziční bonus
- 1.500,- příspěvek na dopravu
- 49,50,-/den stravenkový paušál
- 5 týdnů dovolené
- zdravotní volno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Máme pro Vás práci na dvě směny (5:45 - 14:00, 14:00 - 22:15) v logistické společnosti sídlící v Boru u Tachova, kde se balí fixy a propisky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4184300  Datum zveřejnění: 18.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 154 Kč/hod.