Jak Vám poradíme?

Dělník/Dělnice - Top nabídka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš mezinárodní partner, hledá do svého týmu nové posily! Koho hledáme? Hledáme dělník/dělnici, který hledá uplatnění na trhu, má nějaké drobné či větší zkušenosti z výrobní splečnosti a nevadí mu 12 hodinové směny.

O jakou výrobu by se jednalo? Společnost vyrábí zateplovací systémy pro budovy napříč celou Evropou. Budeš pracovat a podílet se na různých projektech, které budeš podporovat a vytvářet na objednávky od zákazníků firmy a zodpovídat za kvalitu výrobku, které zpracuješ podle zadání.

Jaká bude náplň této práce?

- Budete obsluhovat stroje, na kterých se vyrábí například lemovací prvky k
panelům (různé lišty, spoje mezi panely, olemování oken), atypické
panely a prosvětlovací panely
- Budete pracovat s ručním nářadím
- Budete balit finální výrobky a kontrolovat jakost (měření, záznamy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů řádné dovolené
Firemní kantýna a stravování
- Cafeteria – v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na
míru
- Parkoviště, kolárna, zastávka MHD
- Stravenky - 90,- Kč stravenky při nočních a víkendových směnách
- Roční bonus - až 18 000,- Kč při splnění výsledků celé divize
- Příspěvek 1 500,- Kč na dětskou rekreaci
- Jednorázová odměna 250,- Kč za každou odpracovanou sobotu, neděli
nebo svátek
- +50% průměrné hodinové mzdy za práci v SO+NE

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme globální lídr a dvojka na českém trhu poskytovatelů personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Naši profesionálové jsou vám k dispozici na 9 pobočkách a 15 inhouse pracovištích po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4187209  Datum zveřejnění: 22.11.2021