Operátor výroby 24-30000 Kč, Litovel, nástup do kmene společnosti

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Litovel, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha strojů a výrobního zařízení

- Plnění výrobních operací dle pracovního a výrobních postupů

- Monitorování a kontrolní měření produktů

- Odpovědnost za dodržování technologických postupů a norem

- Práce v nepřetržitém 4-směnnén provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda: 24 - 30 000 Kč

- měsíční bonus až 12 %

- příplatky za směnný provoz až 25 %

- smlouvu na dobu neurčitou

- zaměstnanecké benefity - životní pojištění, penzijní připojištění,
SharePlus, Benefit Plus,
stravenky + stravování v závodě a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem výrobků
osobní hygieny hledá pro svůj výrobní závod v Litovli
vhodné kandidáty na pozici:
OPERÁTOR/-KA - MANIPULANT/KA

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

operátor - manipulant

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4188673  Datum zveřejnění: 23.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc