Operátor/ka dřevodílny - 2 směny - až 30.000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsícnástupní bonus, dotované stravování, každoroční navyšování mzdy, 25 dní dovolené, odměna za doporučení nového kolegy, Multisport karta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníky/nice do moderní výroby se dřevem. Pracuje se v moderním prostředí na dvě směny se mzdou až 30.000 Kč.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda až 30.000 Kč (fixní a variabilní složka)
- 2 směny (6:00-14:15 hod, 13:45-22:00 hod)
- nástup IHNED a přímo do KMENE společnosti (jistota a stabilita zaměstnání)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Moderní a stabilní společnost zabývající se výrobou a zpracování dřevěných produktů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální a fyzická zručnost, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou, ochota pracovat na 2 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4201880  Datum zveřejnění: 12.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc