Odborný konzultant/ka & Vedoucí kanceláře

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Malá tuzemská expertní firma Pars Aqua s.r.o. s 30ti letou činností v oboru měření průtoku vod působící v celé v ČR, ale i v zahraničí.

Hledáme zaměstnance, nejlépe s vysokoškolským vzděláním na práci u malé firmy se sídlem na Zličíně, možno se domluvit i na zkráceném úvazku minimálně však 5-6 hodin denně.
Hledáme posilu, která je samostatná a pečlivá, má technické myšlení nebo vzdělání (obor hydraulika velkou výhodou) a zároveň základní ekonomické znalosti (nebo vzdělání).
Potřebná znalost angličtiny (alespoň pasivně), ruština výhodou.

Pracovní náplň je velmi široká, komplexní a vyžadujeme samostatnost - v pravém slova smyslu.

Náplň práce:
Samostatné vedení chodu kanceláře
Zpracování nabídek dle technické dokumentace, odsouhlasení technických parametrů s klientem
Příjem objednávek a komunikace se zákazníkem od prvního kontaktu po úspěšnou realizaci zakázky
Zajištění expedice zařízení pro měření průtoků
Vystavení dokladů souvisejících s prodejem - nabídka, objednávka, faktura, expediční listy atd.
Administrativa - zajištění administrativního chodu společnosti, evidence přijatých/vydaných faktur, stavu skladu, pokladna a vystavení smluvních dokumentů

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání (minimálně Bc.)
Technické myšlení nebo vzdělání (ideálně stavební, obor vodní stavby, ale není podmínkou)
Práce s outlook, Microsoft office (Word - základní znalost, Excel - pokročilá znalost)
Preciznost a přesnost
Samostatnost
Logické uvažování
Ochota samostatného myšlení a rozhodování
Anglický jazyk - pasivně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Samostatnou a různorodou náplň práce, kterou si organizujete vy sami
Flexibilní pracovní dobu
Práce v malé tuzemské společnosti, vlastní kancelář (bez služebních cest)
Zkrácená pracovní doba: 5-6 hodin denně
Atraktivní mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené
Firemní telefon
Místo práce: na Zličíně
Leden 2022, ale pokud máte výpovědní lhůtu, tak se spolu domluvíme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Vodohospodářství, dodávka tepla

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4214646  Datum zveřejnění: 1.12.2021