Customer support specialist (vhodné pro absolventy/tky)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc- bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní farmaceutická společnost, hledá do svého obchodního týmu nového parťáka/parťačku na pozici zákaznické podpory. Pokud Vám nevadí každodenní komunikace se zákazníky a hravě zvládnete zajištění procesu objednávek a s tím spojenou administrativu - pak nám o sobě určitě dejte vědět!

Vaší náplní práce bude zajištění dohodnutého servisu zákazníkům, především řešení požadavků, které souvisí s objednávkou, dodávkou a fakturací.

- budete komunikovat s interními zákazníky, řídit proces objednávek, od zadání po jejich potvrzení
- budete řešit reklamace
- budete spolupracovat s oddělením podpory prodeje, s obchodními zástupci či produktovými manažery pro zajištění hladkého průběhu celého procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní mzdu - dle vašich zkušeností
- bonusovou složku mzdy
- pestrý balíček benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, dny osobního volna, cafeterie, multisport karta, příspěvek na AJ, penzijní připojištění atd.)
- odborný růst
- práce v mezinárodní a stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

A career at our company is an ongoing journey of discovery: our 58,000 people are shaping how the world lives, works, and plays through next-generation advancements in Healthcare, Life Science, and Electronics.

We are dedicated to being the trusted supplier of high-tech materials, services, and specialty chemicals for the electronics, automotive, and cosmetics industries.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně SŠ vzdělání
- dobrá znalost MS Office (Excel, Word), výborné komunikační dovednosti
- schopnost dobře si organizovat čas, stanovit si priority
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu
- alespoň základní znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4232037  Datum zveřejnění: 5.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc