Obchodník pro IT řešení

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technický typ? Zajímá vás obchod?

Případně již zkušenosti v oblasti obchodu (oblast automatizace) máte a hledáte novou příležitost? Dejte mi o sobě vědět.

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti průmyslové automatizace, dodávek výrobních linek, MES systémů a poskytování servisu/ technické podpory, hledáme nového šikovného kolegu (m/ž), který se přidá ke stávajícímu obchodnímu týmu.

Na pozici vás čeká:
- akvizice nových klientů
- péče o stávající klienty
- plnění obchodního plánu
- tvorba nabídek pro klienty
- dohled nad realizací zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní část mzdy + provize
- služební automobil
- flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- možnost práce z domova (četnost po domluvě)
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění 1000 CZK
- školení/ jazykové kurzy pro další rozvoj
- bonusy k výročí/ jubileu (pracovní výročí, narozeniny, aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Více informací vám sdělím při osobním setkání/ telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti v oblasti průmyslové automatizaci
- znalost trhu v daném odvětví
- komunikativní znalost AJ
- ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4247129  Datum zveřejnění: 26.1.2022