Obchodně - technický zástupce

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
- bonus ke mzdě ve zkušební době

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vyhledávání nových zákazníků
- Komunikace a péče o stávající zákazníky
- Sledování tržních trendů a konkurence, navrhování možností rozvoje
- Administrativa, práce s PC s tím spojená

Zaměstnanecké výhody, benefity

- firemní auto (i k soukromým účelům)
- mobilní telefon, notebook
- práce z domova

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Je světovou jedničkou v mytí součástek, ošetřování povrchů a aplikace chemických přípravků. Vymýšlí a nabízí inovativní technologie využívané v průmyslu a zároveň myslí i na životní prostředí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchodní nebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Sales, Obchod

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- 1-2 roky zkušeností s prodejem B2B (ve výrobním prostředí výhodou)
- Pokročilé technické dovednosti a otevřenost učit se novým technologiím
- Řidičský průkaz skupiny B
- Základní znalost MS office (word, excel, power point)
- Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4378119  Datum zveřejnění: 12.7.2022