Odborník na výrobní normy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Trutnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro německou firmu, která si zakládá na kvalitní firemní kultuře a dobré týmové spolupráci?

Firma je jednou z předních společností v průmyslové a výrobní oblasti.

Product Compliance Engineer / Odborník na výrobní normy a shody produktů bude spolupracovat s kolegy z odd. výzkumu a vývoje a bude zajištovat, že jsou bezpečnostní požadavky definované v návrhu výrobku a certifikaci výrobku odpovídajícím způsobem splněny v postupech a dokumentech implementovaných v ostatních výrobních závodech. Pracovně se budete pohybovat v multikulturním prostředí mezinárodní společnosti.

Budete hlavním kontaktem a strategickou podporou v oblasti portfolia produktů pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu a také zapojen do přezkoumání, optimalizaci a uvolňování bezpečnostních postupů, výrobních procesů a výrobní dokumentace s cílem zajistit shodu výrobků vyráběných pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Náplň práce:

koordinace úkolů týkajících se výroby produktů
zodpovědost za zajištění souladu vyráběných výrobků s požadavky v konstrukčním návrhu
Identifikace a definování možných odchylek ve výrobě
Analýza závad a následným návrhů na zlepšení výrobního procesu
Kontrola výrobních postupů zajišťujících bezpečnost
sladění bezpečnostních postupů a procesů napříč všemi závody
úzká spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje, s oddělením kvality a analýzy rizik

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí
V prvních měsících můžete očekávat intenzivní školení a podporu prostřednictvím mentoringového modelu
Atraktivní mzdové ohodnocení
28 dní dovolené
Pružná pracovní doba
Vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy
12.000,- roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity
55% příspěvek na stravu
4.000,- roční příspěvek na dětské aktivity
5.000,-Kč jednorázový roční příspěvek pro rok 2022 vázaný na splnění definovaného cíle
Příspěvek 1.500,- po odpracovaném roce na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma je jednou z předních společností v oblasti průmyslových senzorů, jedná se o německou výrobní firmu se skvělou firemní kulturou a spoluprací na pracovišti a napříč celou firmou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4386003  Datum zveřejnění: 12.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc