Finanční účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• odpovědnost za správné, přesné a včasné zaúčtování faktur v systému PSI Penta a SAP, jejich věcnou kontrolu
• odpovědnost za vystavené pokladní doklady a pokladní knihy vedené v Kč i cizích měnách
• účtovat vydané faktury
• podílet se na sestavení měsíčních a ročních závěrek a podkladům k nim, spolupracovat při auditu, věcně a fyzicky kontrolovat zůstatky účtů
• komunikovat anglicky s našimi sesterskými pobočkami v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pružnou pracovní dobu s pevným jádrem 8:00 - 14:00
• odborné a jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
• 5 týdnů dovolené
• závodní jídelnu a stravenkový paušál
• příspěvek na dopravu
• příspěvek na penzijní a životní připojištění 6.000 Kč/rok
• Flexi Passy, Multisport karta
• dary k významným životním příležitostem (pracovní/životní jubilea, narození dítěte, svatba..)
• zaměstnanecké akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

společnost zabývající se výrobou elektromotorů, válcových dynamometrů a testovacích zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Účetnictví, ekonomie, podnikové finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Účetní

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• anglický jazyk min. na úrovni B2, německý jazyk výhodou
• min. středoškolské vzdělání v oboru účetnictví, ekonomie, podnikové finance nebo jiném humanitním oboru
• praxi na obdobné pozici 1-2 roky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4387725  Datum zveřejnění: 6.10.2022