SAP Specialista pro velkoobchod a logistiku

Randstad HR Solutions s.r.o.

Kralupy nad Vltavou, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
130% bonus ze základní mzdy (13. a 14. plat)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Nejdříve pomůžeme my Vám, tak abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám.
- Po zaučení budete řešit incident a problém management na 2. úrovni IT podpory.
- Koordinovat externí 3. úrovně podpory IT systémů.
- Budete spolupracovat v rámci projektových týmů, analyzovat požadavky v oblasti velkoobchod a logistika, vytvářet zadání pro jejich implementaci v IT systémech, podporovat testování a zavádění do provozu.
- Vytvářet koncepci rozvoje za danou část IT landscapu. Připravovat metodiky, manuály a další podpůrné dokumenty.
- Dále budete dohlížet na dodržováním ITIL procesů ve svěřené oblasti, zajišťovat metodickou podporu klíčových uživatelů a školení koncových uživatelů.
- Pružná pracovní doba – 37,5 hod. týdně a HO.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Osobní roční bonus a další.
- 130% bonus ze základní mzdy (13. a 14. plat)
- Sleva na pohonné hmoty.
- Poukazy do kina Premiere Cinemas (Teplice, Praha, Olomouc).
- Odměna za doporučení nového zaměstnance 20 000 Kč.
- Příspěvek až 7 000 Kč na jedno dítě na dětskou rekreaci.
- 110 Kč stravenka/denně.
- Multisport karta jen za 250,- Kč.
- 5 týdnů dovolené.
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
- Edenred Benefits.
- Permanentní vstupenky do ZOO, vstupenky na hokej (HC VERVA) a do Aquapalace v Praze pro celou rodinu včetně parkování a saunového světa.
- Bonus při narození dítěte 20 000 Kč.
- Odměny pro dárce krve.
- Odměny při pracovních výročích.
- Nákupy a slevy u partnerů (Alza, Datart, Škoda, T-mobile a další).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Náš klient je jediný zpracovatel ropy v ČR, největší výrobce plastu a vlastník největší sítě čerpacích stanic Benzina ORLEN. Tým tvoří v ČR bez mála 5 000 kolegů a kolegyň a jsou největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. Velikost firmy a její 80.ti leté působení na trhu zabezpečuje stabilitu zaměstnání a širokou škálu benefitů, které rozšiřují finanční ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost ERP SAP MM, SD.
- Zkušenosti s IT systémy v oblasti logistiky.
- Znalost SAP TMS je výhodou.
- Předchozí praxi s řízením IT dodavatelů a znalost souvisejících procesů.
- Dobrou průřezovou orientaci v IT problematice.
- Zkušenosti se základy programováním ABAP.
- Praxe ve výrobním sektoru je výhodou.
-Zkušenosti s analýzou business procesů (mapování procesů, získávání požadavků v rámci workshopu).
- Schopnost pracovat a komunikovat s klíčovými zainteresovanými stranami a plánovat vnitřní zdroje.
- Vynikající komunikační dovednosti.
- Jelikož náš areál je veliký budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
- Pro komunikaci s naším polským vedením a nejen s ním je zapotřebí mít dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4395706  Datum zveřejnění: 4.8.2022