EHS specialista/manažer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zajištění úkolů v oblasti prevence rizik v souladu s platnou legislativou
metodika, organizace a koordinace oblasti BOZP
koordinace, rozvoj programu a reporting Safety@Work (S@W) ve výrobním závodě
audity pracovišť a školení v oblasti BOZP
účast na interních i externích auditech
vyšetřování, evidence a registrace pracovních úrazů
na manažerské pozici dále koordinaci EHS specialistů či nastavování nových BOZP a PO procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

roční bonusy 7,5 % - 15 % z průměrné mzdy
pružná pracovní doba
příspěvek na stravování
poukázky Flexi Pass
25 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
odměny za pracovní výročí
možnost dalšího vzdělávání
další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

předního výrobce mimosilničních kol a leteckých plášťů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

BOZP a PO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

doložitelná praxe na pozici BOZP; z výrobního prostředí výhodou
platná odborná způsobilost (OZO)
komunikativní znalost AJ
ŘP sk. B a ochotu cestovat mezi závody
pro manažerskou pozici by bylo výhodou zkušenost s nastavováním nových BOZP procesů pro výrobní závody

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4415028  Datum zveřejnění: 24.10.2022