Warehouse team leader with English

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Rudná u Prahy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavním úkolem team leadera bude koordinace činností skladu k zajištění každodenních cílů z plánu, a také dostatečnou efektivitu prostřednictvím poskytování podpory a vedení 2 členů týmu.

Klíčové odpovědnosti a úkoly:
- Koordinování týmové aktivity se zaměřením na dosahování denních cílů
- Budování týmových dovedností prostřednictvím průběžného hodnocení, školení, zpětné vazby a podpory
- Řízení a sledování průběžných výkonů členů týmu
- Reporting
- Hodnocení rizik, provádění opatření v případě neshod, kontrola
- Denní operativa

Co od vás očekáváme:
- Středoškolské vzdělání
- Zkušenost s řízením týmu, schopnost řešit denní operativu včetně nenadálých situací
- Angličtina min. B2 (středně pokročilá)
- Zkušenost se skladovým i výrobním prostředím
- zkušenost s vedením lidí
- řízení VZV vozíku
- Znalost LEAN principů, 5S
- Snaha o zlepšování procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Ohodnocení dle zkušeností
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenkový paušál
- 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Firma se zabývá digitálním velkoplošným tiskem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

řízení VZV vozíku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4429399  Datum zveřejnění: 21.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc